Tarihçe

ASUSSAN OTOMATİK KAPI

ASUSSAN Otomatik Kapı Sistemleri A.Ş.

Çekirdekten yetişen aile şirketimiz, temellerini İstanbul'da atmıştır. Yoğun saha çalışmaları ve uygulama tecrübeleri ile her geçen yıl kalite ve hizmet anlayışımızın seviyesi yükselmiştir. Otomatik Kapı sektörüne ait tüm ürün gamlarını kullanarak, ürünler hakkında bilgi ve karşılaştırma yaparak sürekli en iyisini üretme ve uygulama çabasında bulunduk. 2016 yılında Ankara'da merkezlenmek koşuluyla otomatik çelik kepenk ve seksiyonel kapı üretimine başladık. 2017 yılı ikinci çeyreğinde ARGE çalışmalarını bitirdiğimiz kendi üretimimiz olan yangın kepenk üretimine geçtik. Çeşitli testlere tabi tutularak ürünümüzün kalitesini tescilledik. Birçok Avrupa ve Orta Doğu ülkesinde ürünlerimiz kullanılmakta ve montajını bizzat yapmaktayız.

En İyisi için Üretiyoruz!

Otomatik Kepenk çeşitleri için satış - bilgi - keşif - ürün tedariği ve servis ihtiyaçlarınız için bizi arayın!

+90 312 394 25 29
Anadolu Bölgesi

+90 212 564 00 94
Marmara & Yurt Dışı

otomatik kapı sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri

Yurt içi ve Yurt Dışı projelerde kullanılan kapılarımız, son kullanıcı, kurum ve bayi ağı ile satılmaktadır. Otomatik kapılarımızın üretim, geliştirme ve satış sonrası yedek parça işlemleri profesyonel bir şekilde sürüdülmektedir. Firmamız çalışma temel prensibi
S Ü R E K L İ L İ K ilkesi ile devam etmektedir. Süreklilik garantimiz için tüm ürün ham madde ve yan tedarik parçalarında uluslararası standartlarda en iyi malzemeleri kullanmaktayız.

Ürün Kalite Sertifikasyonlarımız

  • TSE - Hizmet Yeterlilik Belgesi
  • IS0 9001 - Kalite Belgeleir
  • CE - Uluslararası Akrediteli
  • Yangın Dayanım Test Raporları
Türkiye'nin
En İyi Otomatik Kapısı!

Son kullanıcı keşif ve uygulama için bizi arayın! Toplu alımlar ve bayilik için bizimle iletişime geçin!

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Birçok yurt içi ve dışı projede elde ettiğimiz başarılı sonuç ve deneyimler ışığında satış öncesi-sonrası, üretim ve uygulama aşamalarında tamamen kurallara dayalı profesyonel çözümler üretiyoruz.

Otomatik Kepenk
İhtiyaçlarınız için Bizi Arayın!

+90 312 394 2529

Ankara-Anadolu Bölge

+90 212 564 0094

Marmara-Yurt Dışı